DUVAR KAPLAMALARI

Mahallerin Canlılık Tuvali, Duvarlar... Kaliteli Duvar Kaplamaları

 

TAŞ DUVAR KAPLAMA

Taş duvar kaplamalar doğal taşlar ve dekoratif kültür taşları olarak ikiye ayrılır. Doğal taşlar, patlatma taşı ve doğadan temin edilen diğer taşları içerir. Kültür taşları yapay dökülen, çimento esaslı ve sertleştiğinde taş görünümlü beton özelliğinde malzemelerdir. Bunlar haricinde petrol esaslı ve diğer çeşitli hammadelerle üretilen taş görünümlü malzemeler de bulunmaktadır. Firmamız tüm doğal taşlar, kültür taşları, flexolith vb malzemelerin teminini ve uygulamasını yapmaktadır. Uygulamayı yapmadan önce evinizin, işyerinizin, ofisinizin rölevesini alarak 3 boyutlu çizimini yapıyor ve uygulamadan önce bitmiş halini görme imkanını tanıyoruz.

DUVAR KAĞIDI KAPLAMA

               Duvar kağıdını boya ile birlikte kullanabilir veya duvarlarınızı sadece kağıt ile kaplamayı tercih edebilirsiniz. Duvarlarınızı duvar kağıdı ile kaplamanın bir çok avantajı vardır. Boya maliyetlerinin artmasından dolayı boya masraflarından kurtulabilirsiniz. Modellerinin sonsuz çeşitlilikte olmasından dolayı mekanlarınıza istediğiniz görünümü uygun fiyatlarla çözebilirsiniz. Uygulama süresi çok kısa olup zamandan tasarruf eder ve uygulama esnasında herhangi bir inşaat atığı çıkmaz, mevcut yüzeylere zarar vermez. En yaygın kullanılan 3 farklı çeşidi mevcuttur :

Vinil çeşidi ; Kağıt katmanın üzerine pvc kaplama tekniğiyle üretilir. En çok kullanılan çeşidi olup su geçirmez. Güneş ışığına ve fiziksel etkenlere karşı uzun yıllar dayanır. Yıkanabilir ve kolay temizlenebilir.

Kumaş çeşidi : Darbelere dayanıklı, kalın, genellikle hasır modelleriyle karşımıza çıkan, otellerde restoranlarda vb. işyerlerinde sıklıkla kullanılan çeşididir. Gözenekli dokusu görüntüye derinlik katar. Doğal olmasından dolayı maliyeti diğer çeşitlere göre biraz daha fazla, temizliği gözenekli yapısından dolayı biraz daha zordur. Islak mekanlarda kullanılması uygun değildir.

Kağıt çeşidi : Malzemesinden dolayı maliyeti en düşük çeşit sayılabilir. Ancak dezavantajları; ıslak mekanlarda kullanılmaz, çabuk kirlenebilir ve temizliği zordur, kullanım ömrü vinil çeşidine göre yaklaşık 3-4 kat daha azdır.

               Firmamız müşterinin çeşit ve marka yoğunluğunda boğulmasına izin vermiyor ve kalite-fiyat dengesi çerçevesinde alabileceğiniz en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor. Uzman uygulama ekiplerimizle garantili imalat ve uygulama hizmetimizi sizlere öneriyoruz.

STRAFOR

                 Teknolojinin gelişmesiyle sektöre çeşitli çözümler getirilmiştir. Malzeme fiyatı - işçilik hızı - birim ağırlık sorunları ele alınarak strafor esaslı ürünler ortaya çıkmıştır. Ön yüzeyi kumlanıp çeşitli kimyasallarla güçlendirilir. Üretimde bilgisayar destekli baskı teknolojileriyle istenilen görüntü 3 boyutlu ve renkli basılabiliyor. Strafor esaslı olması ve belli bir kütür kalınlıkta olması ısı ve ses yalıtımına da nispeten yardımcı olmaktadır. 

                Kullanım alanlarına göre dansite ve sertlik özellikleri değişmektedir. İç ve dış cephelerde yaygın olarak kullanılır. Sınırsız desen ve modelleri vardır. Taş görünümlü, mermer desenli, düz yüzeyli modelleri yaygın görülür. İstenilirse firmamız müşterinin istediği fotoğrafı-yazıyı bastırıp duvarlara uygulama desteği vermektedir.

               Daha fazla çeşit görmeniz için adresimize bekleriz.

AHŞAP KAPLAMA

                 Mekanlarınızda doğal görüntü ve ferahlığa ahşap kaplamayla ulaşabilirsiniz. Yurtdışında yaygın kullanılan kaplama türleri arasındadır. Çeşitli renkleri ve modelleri vardır. Daha fazla bilgi almak ve çeşitlerini canlı görmek için adresmizie bekliyoruz.

DEKORATİF SIVA

               Çimento esaslı, reçine ve polimer katkılı, su geçirimsiz, yüksek yapışma ve mukavemet gücüne sahip dış cephe kaplamasıdır. Suya ve donmaya karşı yüksek dayanımlıdır. Doğal ve dekoratif görünüme sahiptir. Düzensiz tekstürü sayesinde eski yüzeydeki hataları tamamen kapatır, Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

BOYA

                  Boya teknolojilerinde durmaksızın devam eden değişimlere ayak uyduruyoruz. Mat, yarı mat ve parlak grupları altında markaların çeşitliliğini sizlere teknik olarak sunuyor ve uygulama hizmetlerimizi yapıyoruz.

                  Daha fazlası için adresimize bekleriz.