HAKKIMIZDA

Teknik Bilgi, Tecrübe, Malzeme Bilgisi, Uygulama Becerisi Bir Arada!

Yaptığımız işlerdeki tecrübelerimizden güç alarak ve mühendisik kadrolu uygulama ekibimizin malzeme bilgisi, tasarım bilgisi, uygulama becerisiyle size ve mekanlarınıza hakettiğiniz hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
Kaba imalatı bitmiş veya yenilenmesini istediğiniz villalar, daireler, ofisler, işyerleri gibi mahallerinizi işin başında üç boyutlu projelendirerek hayallerinizdeki dizaynları önerilerimizle şekillendirip henüz fiziksel işe başlamadan bitmiş halini görme imkanını müşterilerimize tanıyoruz.
Projesini çizdiğimiz mahallerin uygulamada malzeme ve işçilik dahil fiyatlandırmasını yaparak müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimiz projelendirme sayesinde işin gerçekleşme ve sonuç aşamasında sürpriz fiyatlarla hiçbir şekilde karşılaşmıyorlar.
Peyzajdan çatı imalatına kadar aklınıza gelebilecek tüm işleri tek bir işletmeyle muhattap olarak, tüm malzemeler ve işçilik tarafımızdan temin edilerek hizmetlerimizi vermekteyiz.
Kurumsallık anlayışıyla işlerimize ayrıntılı sözleşmeli başlayarak anlaşmazlıkların önüne geçiyor ve işin sonunda 1 yıl ücretsiz garanti desteği veriyoruz.
Hayallerinizdeki tasarımlar için neler yapabileceğimizi öğrenmek isterseniz iletişime geçin.