İNŞA ÖNCESİ DANIŞMANLIK

Yapılarınızla İlgili Proje Aşamasında Teknik Destek İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz, inşaat öncesi danışmanlık.

İnşa öcesi konut, villa, ofis, işyerleri vb. tüm mahallerinizin üç boyutlu proje, keşif, uygulama ve malzeme desteği veriyoruz.

 

PROJE DESTEĞİ

Üç boyutlu proje desteğimizle mahallerinizin henüz yapımına başlamadan istediğiniz tasarımı görme imkanını tanıyoruz. Bu sayede inşa aşamasındaki proje uyumsuzlukları ve kararsızlıklar gibi olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz.

Çorlu Proje Desteği

KEŞİF DESTEĞİ

Keşif desteğimizle projesi çizilen mahallerin yapımında temin edilecek malzemelerin ve işçiliğin miktarlarını gerçeğe en yakın şekilde yapım öncesinde görebilme imkanını tanıyoruz. Bu sayede maliyet sürprizlerini minimumda tutuyor ve bütçenize göre gerçekçi hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Çorlu Keşif Desteği

MALZEME DESTEĞİ

Malzeme bilgimiz ve tecrübelerimize dayanarak mahallerinize en uygun malzemelerin seçiminde size yardımcı oluyoruz. Bu sayede doğru kullanım amacına uygun malzemelerin doğru mahallerde bulunmasını sağlayarak mekanlarınızın en uzun sürelere kadar ilk günkü gibi görünmesine yardımcı oluyoruz.

Çorlu Malzeme Desteği

UYGULAMA DESTEĞİ

Proje, keşif ve malzeme desteğinden sonra istenilirse tecrübeli ekibimizle uygulama hizmeti veriyoruz. Bu sayede tek bir işletmeyle muhatap olarak proje-uygulama uyumsuzluklarını minimuma indirir ve doğru yapım hizmeti alırsınız. İnşaat mühendisli ve mimarlı kontrol ekibimiz uygulama süresince yapımın uygun yapıldığını gözler ve müdahale ederler.

Çorlu İnşa Öncesi Danışmanlığı